KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367060

nr 1436 7060

Louise Ljubi Lidströmer

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, "Brud". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x31 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:31:36

2/12 19:09:50 1      Vinnande bud

Louise Ljubi Lidströmer

Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer